26 Janar 2021 . 8,861 Followers, 1,006 Following, 252 Posts - See Instagram photos and videos from Andi Kubichek (@andi_kubichek) Pas konfirmimit të lidhjes së Teas dhe Beartit, Andi publikoi një shkrim të gjatë në “Instagram”, ku tregonte se kontratën të cilën e kishte firmosur, e ka detyruar atë të dilte çift me Tean. @topchannelalbania @olsamuhameti @borazemani…” Madje ka refuzuar të vazhdojë takimet me Tean Pas konfirmimit të lidhjes së Teas dhe Beartit, Andi publikoi një shkrim të gjatë në “Instagram”, ku tregonte se kontratën të cilën e kishte firmosur, e ka detyruar atë të dilte çift me Tean. do gjeni informacione ne kohe reale ! Ndërsa të gjithë konkurrentët filluan të reagojnë pas skandalit, ishte Elvisi ai që publikoi një foto duke thënë se e falënderoi Tean që e zgjodhi Andin dhe jo atë. Artikulli tjetër Vjosa Osmani: Me 14 shkurt, Albin Kurti kryeministër. Ai i … ©2020 Shqip. @topchannelalbania @olsamuhameti @borazemani…” perputhen_tch • Follow. Sections of this page. This Account is Private. Eri kthehet në studio dhe vijon qëndrimin në program – Përputhen, 22 Janar 2021 . do gjeni informacione ne kohe reale ! Pranga në takimin Melisa Andi – Përputhen, 26 Janar 2021 . Mashtrimet me lojrat on line/ Fiton çmimin duke luajtur MulanPro, nuk i bëhet pagesa Andi në takimin me Jasminën pas debateve që kanë patur për takimin e tij me Sarën, tha se momentalisht ai është i fokusuar vetëm tek ajo. “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po iu gënjejnë dhe juve që jeni jashtë”, është shprehur Shqipja. Tags: Andi, Andi perputhen, Goditje me grushta, perputhen, sherr. “Nuk do të ketë koalicion PD-LSI”/ Andi Përmeti tregon krisjen mes dy partive opozitare. Diten e sotme ne rrjetet […] @olsamuhameti @borazemani…” Julian Lala është një nga konkurrentët më të pëlqyer të Përputhen. Mijëra euro për një postim në Instagram, kaq fitojnë konkurrentët e Përputhen . or. Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Fotografitë e Beartit me Tean, ditën e djeshme pushtuan mediat rozë, pasi kjo e fundit doli nga programi si çift me Andin. Andi i Perputhen ben deklaraten e papritur per Tean: Nusja ime do te ikim ne. Moderatorja Bora Zemani deklaroi se Andi ka refuzuar të komunikojë me … 79 posts; 295k followers; 319 following; Andi Artani @perputhen_tch Being special is being yourself. For collaborations DM or Email me: info@andiartani.com Whatsapp Business Number: +38349825757 andiartani.com. Nëpërmjet një shkrimi të gjatë në Instagram, Andi ka thënë se i ishte kërkuar që të dilte çift me Tean. Fillimisht ishte historia e Anes dhe Arjonit ne nje krevat. Tea eshte treguar paksa e lekundur ne vendimarrjet […] Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me kostum e për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, pyet: “A dëshiron të martohesh me mua?” Mes komenteve ka dalluar Melisa, e cila i shkruan se do të mendohet: “Hmm”. A beson publiku te Andi-Tea, ja ça thotë publiku – Përputhen, 22 Janar 2021 . Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Tea eshte treguar paksa e lekundur ne vendimarrjet […] Ngjarjet në Perputhen nuk paskan fund! https://www.tiktok.com/@anxhelahajdini1/video/6947595599403388165 “Të them të drejtën, nuk di çfarë të mendoj në lidhje me këtë temë. Pasi fjalët e Shqipes u vunë në vend, ajo publikoi një story “Thug … Me pas trekendeshi Tea Beart Andi, saga e te cileve vazhdon ende. Në një video live në “Instagram”, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. View this post on Instagram . Andi dhe Tea tregojnë bisedën e fundit në Whatsapp – Përputhen, 22 Janar 2021 . Pas publikimeve të disa fotove, ku … Pasi Shqipja humbi, ajo u afrua për ta puthur në faqe ndërsa Andi tentonte t’i rrëmbente një puthje në buzë. Në një video live në Instagram, ajo është shprehur se Melisa dhe Andi janë çift dhe po i gënjejnë të gjithë. Andi, prej një jave, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja duket më tepër se kaq shkruan Panoramaplus. Atdheu zbulon arsyen e mungesës në Përputhen. 176 Followers, 32 Following, 23 Posts - See Instagram photos and videos from Andi Shehi (@andis.h2) Masakër mjedisore në Himarë/ Firma merr pa leje rërë dhe inerte nga bregu detit. Moderatorja Bora Zemani deklaroi se Andi ka refuzuar të komunikojë me produksionin, duke mos treguar as nëse do të vazhdojë të jetë pjesë e … Por në nisje të puntatës së sotme, moderatorja Bora Zemani zbùloi se Andi ka refùzuar komuníkimet me prodùksíonin, duke mos treguar nëse do të vijojë të marrë pjesë në program dhe të vazhdojë edhe takimet me Tean. E fejuar jashte? Sign Up. Jam e zhgënjyer”, shënoi Sindi. … Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Ngjarjet në Perputhen nuk paskan fund! Fillimisht ishte historia e Anes dhe Arjonit ne nje krevat. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Thotë se nuk e kishte treguar më parë një gjë të tillë nga frika e kontratave që kishte nënshkruar paraprakisht me emisionin “Përputhen”. 7,511 Likes, 319 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea, ty Andi të “parkoi”, batuta që acaroi Tean. Nga komentet në Instagram thuhet se sherri ka ndodhur për shkak të një vajze. 19 Followers, 18 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from lediana (@lediana_perputhen) Ju mund të thoni gjithçka për Shqipen, por gënjeshtra i paska këmbët e shkurtra, nuk e mohoni dot. Ndërkohë kur luanin golf, ai kërkonte ta mësonte si të gjuante. 28 Janar 2021 . 30 Followers, 166 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from Perputhen +40 (@perputhen.40_tch) Pak çaste më parë, në një video live në Instagram, Shqipja deklaroi se Andi dhe Melisa janë bashkë e sipas saj po i gënjejnë të gjithë. Si e zgjidh krizën informimi mediatik? Tea merr këtë vendim pasi hapi llogarinë në Instagram. View this post on Instagram A post shared by Tea […] Andi, prej një jave, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja duket më tepër se kaq shkruan Panoramaplus. 39 Followers, 156 Following, 5 Posts - See Instagram photos and videos from per'puthen (@perputhen_tch_3) 274.8k Followers, 65 Following, 953 Posts - See Instagram photos and videos from Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) Andi ka filluar te tregoje shume afrimitet kundrejt Teas ne puntatat e fundit te emisionit Perputhen. Eri kthehet në studio dhe vijon qëndrimin në program – Përputhen, 22 Janar 2021 . Shkëndija të reja dashurie janë parë mes Andit dhe Shqipes në Përputhen. Andi eshte treguar shume i vendosur kundrejt ndjenjave qe ai ka per Tean ne emision apo edhe ne live qe ai ka bere ne llogarine e tij ne rrjetin social Instagram. Sot në “Përputhen Prime” ndodhi ajo që publiku shqiptar prisnin për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net. Faqja me reale ne trojet shqiptare . 542 talking about this. Sipas Camajt, Tea fiton rreth 15 mijë euro vetëm nga bizneset që i promovon në Instagram, shifër kjo goxha e lartë. Keni informacion në interes të publikut? Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje. Foto- Kapen ‘MAT’ Melisa dhe Andi/ Ngrihen dyshime për një romancë #citynews #cna #al #news #showbiz #melisalleshi #andishehi Në disa postime të publikuara së fundmi në Instagram, Shqipja është kujdesur që të gjejë material për të demaskuar Tean, pak ditë pasi nxori audion e Andit. Andi dhe Tea njiheshin përpara “Përputhen” – Shqipja publikon foton “bombë” Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 12:42 - 25/01/21 | mapo.al. See more of Gazeta - NewBorn on Facebook. Takimi më Jasminën. 22/01 19:30 . Këtu flitet për respektim oraresh, të drejtat e imazhit që vlejnë për këdo që i bashkohet televizionit, jo vetëm në rastin e Andit. Të shumtë janë ata […] Por, Tea kishte reaguar në rrjetin social “Instagram” duke thënë se të gjitha fjalët e Shqipes janë të pavërteta, e në fakt të gjitha ato aludimet e saj dolën të vërteta mbrëmjen e djeshme. Do të dëshiroja të prisja një koment nga vetë protagonistët. Surprizuese; Eri renditet në … Andi: Më është kërkuar të dal çift me Tean, s’kam folur për shkak se kontrata ishte e frikshme . 13.1k Likes, 920 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Pusho: Andi shpërthen kundra Sindit , mos më thuaj mua pusho. Andi dhe Tea njiheshin përpara “Përputhen” – Shqipja publikon foton “bombë” Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 12:42 - 25/01/21 | mapo.al. Thotë se nuk e kishte treguar më parë një gjë të tillë nga frika e kontratave që kishte nënshkruar paraprakisht me emisionin “Përputhen”. Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me … 7,511 Likes, 319 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea, ty Andi të “parkoi”, batuta që acaroi Tean. Pasi Shqipja humbi, ajo u afrua për ta puthur në faqe ndërsa Andi tentonte t’i rrëmbente një puthje në buzë. Andi i Perputhen ben deklaraten e papritur per Tean: Nusja ime do te ikim ne. Pranga në takimin Melisa Andi – Përputhen, 26 Janar 2021 . 176 Followers, 32 Following, 23 Posts - See Instagram photos and videos from Andi Shehi (@andis.h2) Andi, prej një jave, ka munguar në “Përputhen” e ndonëse në fillim u tha se shkak ishte bërë një problem shëndetësor, arsyeja duket më tepër se kaq shkruan Panoramaplus. Tea, ty Andi të “parkoi”, batuta që acaroi Tean. Që në teleferik Andi i hodhi krahun dhe i bëri një dhuratë Shqipes. Regjistrohuni për një llogari, © Copyright - Të gjitha të drejtat e rezervuara - Raporto.org, OBSH bën thirrje për shpërndarjen e barabartë të vaksinave, Rrëzohet një helikopter i ushtrisë turke, ka të vdekur, Pekini shpallet zyrtarisht ‘shtëpia e miliardierëve’, Veçoritë e të frikshmes ‘M82 Barrett’ të Njësisë Speciale Intervenuese, “Zemra ime po shkon për të gjithë ata që janë mbytur”-…, Muçiqi: Kurdo që të ndodh hapja ose do të mbahen dasmat…, 3-vjeçari që ka shkatërruar 12 televizorë dhe desh i vuri flakën…, Pse disa burra mund të përjetojnë simptoma të shtatzënisë kur partnerja…, E thonë shkencëtarët, këto janë vitet më mira të jetës, Valdrin Sahiti për veshjen e Presidentes: Pelerina mbi krahët e Osmanit…, “Golden Globes 2021″. Pavarësisht se dyshja i mohoi lajmin, fotot dyshuese kanë vazhduar, siç ishte edhe foto e fundit ku Melisa shfaqet me këmishën e Andit. 26/01/2021 19:30. 124 Followers, 220 Following, 2 Posts - See Instagram photos and videos from perputhen.andi.fan (@perputhen.andi) “Andi dhe Melisa janë bashkë dhe po iu gënjejnë dhe juve që jeni jashtë”, është shprehur Shqipja. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. See more of Gazeta - NewBorn on Facebook. Në pjesën e tretë të takimit të tyre, u pa që Andi dhe Shqipja ishin shumë pranë njëri-tjetrit. Bëhu pjesë. Në një nga episodet ai mori guximin dhe tregoi se nuk ishte aktor,se ishte aty vetëm për Tean dhe e njëjta gjë u tha dhe nga ajo. Pak ditë më parë në rrjetet sociale dhe mediat rozë qarkulloi fotoja ku dy konkurrentë të Përputhen, Andi dhe Jasmina, shiheshin në shoqërinë e njëri-tjetrit. Bëhu pjesë e grupit privat në Facebook për lajme ekskluzive. Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, kishte filluar të akuzonte Tean se ajo ka një lidhje jashtë emisionit me Beartin. Forgot account? Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Andi i Perputhen bën deklaratën e papritur për Tean: Nusja ime do te ikim në.. KIiko rrekIamen me poshte, prit 5 sekonda dhe ndiqq vldeon. Ndërkohë gjatë lojës, Andi i tha se loja do përfundonte me dënime dhe dënimi ishte me një puthje. TË NGJASHME. Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu. Grupi privat në Facebook. Po ashtu, ish-konkurrentja ka treguar se “Përputhen” nuk ka një kontratë që të detyron për asgjë. Andi tregon të vërtetën për marrëdhënien me Melisën, flet për takimet pas emisionit. Artikulli paraprak Fatjoni ka dy fjalë pas fotove të Teas me Beartin, ky është paralajmërimi i tij. E ne gjithe kete vorbull, Fatjoni paralajmeroi se nje bo mbe tjeter do te shp erthente, duke e shoqeruar kete shkrim me nje vajze me floke te kuqe, duke nenkuptuar se behej fjale pikerisht per Melisen. Sot në “Përputhen Prime” ndodhi ajo që publiku shqiptar prisnin për një kohë të gjatë, shkruan lajmi.net. Andi: Unë tani … Mirësevini! Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët! Nëpërmjet një shkrimi të gjatë në Instagram, Andi ka thënë se i ishte kërkuar që të dilte çift me Tean. perputhen_tch. 383 Likes, 6 Comments - _per_puthen (@_per_puthen_) on Instagram: “@tea.trifoni @andi.sh2 @perputhen_tch @topchannelalbania #perputhen #topchannel #cople awww…” Ndërkohë Andi sot ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me kostum e për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, pyet: “A dëshiron të martohesh me mua?” Mes komenteve ka dalluar Melisa, e cila i shkruan se do të mendohet: “Hmm”. … Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Nuk i rezistuan tapetit të kuq, yjet pozojnë…, Bëhuni gati! “Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stépet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrékt, seríoz”, tha Zemani. Create New Account. 04 Shkurt 2021 . E ne gjithe kete vorbull, Fatjoni paralajmeroi se nje bo mbe tjeter do te shp erthente, duke e shoqeruar kete shkrim me nje vajze me floke te kuqe, duke nenkuptuar se behej fjale pikerisht per Melisen.

Chalet Te Koop Zeeland Eigen Grond, Zeugnis Gefälscht Verjährung, Hagar Und Ismael In Der Wüste, Flowsync Polar Login, Getrampel Von Nachbarn, Freundeskreis Der Münchner Symphoniker, Tv8 İnt Yayin Akişi,